Violetta Małek

Członek Zarządu controllingNOW

Violetta posiada ponad 20 lat doświadczenia w finansach i doradztwie biznesowym. 5 lat przed założeniem controllingNOW, powołała do życia Gekko advisoryNOW, a wczesniej przez 3 lata pełniła funkcję dyrektora financial management w KPMG, będąc jednocześnie liderką w obszarze doradztwa dla sektora nowoczesnych usług biznesowych (Business Services Sector). Violetta pracowała także dla McCormick, gdzie jako szef generalny kierowała zbudowaniem i rozwojem zespołu centrum księgowego dla regionu EMEA. Wcześniej, w roli CFO, odpowiadała za zaprojektowanie i wdrożenie wewnętrznego centrum usług księgowych w PwC. Violetta pełniła również funkcję dyrektora finansowego w Avon Cosmetics, Avon Operations, Avon EMEA FSC, TNT Express i Abbot Laboratories (Polska i Anglia).

Globalny mentor biznesowy w TORCH (ex Everwise) TORCH (ex Everwise)

Absolwent VIP Uniwersytetu Łódzkiego  Absolwent VIP

Prelegent na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach i seminariach biznesowych. Autor szeregu publikacji w zakresie zarządzania finansami i transformacjami w specjalistycznych periodykach polskich i zagranicznych (m.in. Controlling & Zarządzanie, Outsourcing&more, Business Services, FOCUS on business, Gazeta Finansowa, Parkiet, Finanse i Controlling, Biuletyn CFO, Punkt Zwrotny KPMG, C-SuiteNEWs).

Współtworzyła Klub CFO z Harvard Business Review Polska Harvard Business Review Polska.

Uhonorowana przez Fundację Pro Progressio tytułem „Tygrys Biznesu 2022”.

Uznana jedną z 200 liderek globalnej edycji raportu „Strong Women in IT 2021”

Jest magistrem zarządzania finansami WSZiM w Warszawie, absolwentką Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz posiada dyplom EMBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.