Anna Boguszewska

Dyrektor Zarządzająca controllingNOW

Anna posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, w tym na najwyższych stanowiskach, takich jak Dyrektor Finansowy na Europę i Bliski Wschód w funkcji Członka Zarządu, Dyrektor Finansowy na Polskę i kraje bałtyckie czy Dyrektor Finansowy EMENA & SEA. Oprócz Coffeeheaven, będącą spółką o charakterze rodzinnym, pracowała z takimi markami jak Costa Coffee (The Coca-Cola Company), Avon Cosmetics Poland czy TNT Express Wordwide.

Od 18 lat jest praktykiem controllingu i ekspertem w zakresie wdrażania narzędzi usprawniających analizę danych, raportowanie oraz procesy planowania. Z sukcesem napisała i wdrożyła program do automatycznej analizy sprzedaży w TNT Express Wordwide. Była Project Managerem odpowiedzialnym za zbudowanie narzędzia do procesu budżetowania      i prognozowania dla 23 rynków europejskich w firmie Avon. Napisała          i wdrożyła model do analizy i raportowania danych w Coffeeheaven oraz odpowiadała za koordynację wdrożenia systemu do analizy danych          i budżetowania w firmie Costa Coffee.

Poza wspomnianym już doświadczeniem we wdrożeniu narzędzi do szeroko pojętych analiz ma doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP oraz CRM.

W swoim portfelu doświadczeń posiada również sukcesy związane z otwieraniem zarówno nowych rynków jak i biznesów, fuzji i przejęć a także zmianą brandu z Coffeeheaven na międzynarodową markę Costa Coffee.

Od ponad 14 lat zajmuje się na co dzień rozwojem ludzi, budowaniem międzynarodowych zespołów, poszukiwaniem talentów i prowadzeniem ich na ścieżce rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. Przez wiele lat związana z Fundacją Liderek Biznesu oraz z Brian Tracy International, gdzie jest zarówno Akredytowanym Mówcą jak i Międzynarodowym Trenerem Biznesu, Mentorem Rozwoju Kariery oraz Coachem w trakcie akredytacji ICF na poziomie PCC.

Jest magistrem zarządzania przedsiębiorstwem oraz absolwentem podyplomowego studium psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.