Paweł Młyński

Członek Zarządu controllingNOW

Paweł to doświadczony menadżer, lider i przedsiębiorca, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w doradztwie biznesowym, kontrolingu, finansach oraz zarządzaniu organizacjami komercyjnymi i pozarządowymi. Jest współzałożycielem i partnerem w firmie doradczej Gekko advisoryNOW, gdzie zarządza licznymi projektami dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Pracował m.in. w PwC i KPMG.

Jako współzałożyciel i członek zarządu controllingNOW, Paweł Młyński skupia się na tworzeniu i rozwijaniu wartościowych rozwiązań w dziedzinie kontrolingu. Jego szeroka wiedza i umiejętności obejmują projektowanie systemów informacji zarządczej, modele raportowania oraz budowanie skutecznego zarządzania organizacją w oparciu o KPIs i Balanced Scorecard.

Paweł stanowi wsparcie merytoryczne i metodologiczne dla ekspertów i kontrolerów controllingNOW.

Jego doświadczenie w realizacji złożonych projektów strategicznych, optymalizacyjnych i restrukturyzacyjnych stanowi podstawę dla skutecznego wsparcia klientów controllingNOW nawet w najbardziej złożonych zagadnieniach.

Jest ekspertem w obszarze modeli alokacji kosztów, a jego osiągnięcia obejmują projektowanie i wdrożenie wielu systemów alokacji kosztów dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, od niewielkich organizacji po firmy zatrudniające kilkadziesiąt tysięcy pracowników. Koncentruje swoje wysiłki na optymalizacji procesów finansowych i kontrolingowych, takich jak planowanie, budżetowanie, forecastowanie oraz raportowanie zarządcze.

Paweł posiada tytuł magistra zarządzania strategicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego wiedza i osiągnięcia zostały docenione przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), do którego został przyjęty w 2008 roku. Jego zaangażowanie w kontroling i zarządzanie finansami przyczynia się do sukcesu wielu firm, aktywnie dzieli się też swoją wiedzą jako autor artykułów, prowadzący szkolenia i prelegent na konferencjach specjalistycznych i branżowych.